Nieuws
Zoeken in de index
De afgelopen weken had Limburg te maken met heftige overstromingen. Vanuit het hele land hielpen waterschappen mee om te helpen bij deze noodsituatie.
De rwzi in Houten kwam als hotspot uit de landelijke hotspotanalyse van alle rwzi’s op het gebied van medicijnenresten in het afvalwater. Daarom wordt, specifiek bij deze rwzi, een ozoninstallatie gebouwd.
De Kohnstammschool uit Utrecht heeft met de hulp van kinderen, ouders en subsidie van de ‘Blauwe Bewoners Initiatieven’ van het waterschap hun schoolplein vergroend en watervriendelijk gemaakt. Op 15 juli was de feestelijke opening.
Tweede Kamerlid Eva van Esch (PvdD) heeft een werkbezoek afgelegd aan HDSR. Ze ging op bezoek bij de pilot bodemdaling in Zegveld.
Met dit rapport hebben we voor het eerst een goed beeld van hoe breed bodemdaling leeft in de stad.